» » У 2017 році на Херсонщині планується будівництво 12 спортивних майданчиків та 1 футбольного поля зі штучним покриттям

У 2017 році на Херсонщині планується будівництво 12 спортивних майданчиків та 1 футбольного поля зі штучним покриттям

Автор: Журналіст від 21-09-2017, 21:40
 
 
  "Здорова країна починається зі здорової нації, зі здоров'я українських дітей", - пише на своїй сторінці у Фейсбук голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, розповідаючи про   церемонію урочистого закладення першої цеглини майбутнього спортивного майданчика зі штучним покриттям у селі Станіслав Білозерського району.
 
 
 
 
  Як зазначає очільник Херсонщини, загальна вартість проекту 1496,1 тис грн., а реалізовується він шляхом співфінансування з державного фонду регіонального розвитку на суму 897,8 тис. грн та Станіславського сільського бюджету на суму 598,3 тис. грн. 

  "Загалом у 2017 році планується будівництво 12 спортивних майданчиків та 1 футбольне поле зі штучним покриттям. А саме: в Білозерському (с.Станіслав, с.Чорнобаївка, с.Дар'ївка), Бериславському (с.Милове), Голопристанському (с.Чулаківка), Скадовському (м.Скадовськ, с.Приморське), Новотроїцькому (смт Новотроїцьке та смт Сиваське), Олешківському (м.Олешки) районах, містах Херсоні та Каховці", - такими планами ділиться у своєму дописі Андрій Гордєєв. 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий