» » В Херсоні відзначатимуть День фізичної культури і спорту

В Херсоні відзначатимуть День фізичної культури і спорту

Автор: Журналіст від 9-09-2017, 08:13
 
 
  09 вересня 2017 року о 16.00 у м.Херсоні по вул. Суворова (площа перед торговим центром «Парус») за ініціативи обласної державної адміністрації відбудеться фестиваль спорту з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту.

  Фестиваль пройде у форматі відкритих тренувань та спортивних змагань. У програмі фестивалю видовищні змагання з кроссфіту та стрітболу, показові виступи за участю провідних спортсменів області з гімнастики художньої, дзюдо, боксу, веслування академічного, веслування на байдарках і каное, важкої атлетики, стрітворкауту, айкідо та східних видів єдиноборств, а також виступи студентів факультету фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету та вокально-хореографічні композиції від талановитої молоді Херсонщини.

  Крім того, всі бажаючі матимуть змогу спробувати свої сили на тренажерах з веслування академічного та веслування на байдарках і каное.

  Провідних спортсменів та тренерів очікує вручення Почесних грамот і Подяк голови обласної державної адміністрації, а також відзнак Національного Олімпійського комітету України.

  По завершенні фестивалю відбудеться нагородження переможців змагань та відзначення учасників показових виступів з видів спорту.

  Запрошуємо всіх бажаючих на свято спорту.
 
 
Джерело: gopri-rda.gov.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий