» » У Скадовську обговорюють проект нової зупинки

У Скадовську обговорюють проект нової зупинки

Автор: Журналіст від 27-08-2017, 20:03
 
 
   У Скадовську презентували проект нової сучасної зупинки. Про на сторінці спільноти "Клуб любителей Скадовска" у Фейсбук повідомляє активіст Павло М'ята:  
 
  "Друзі хочу презентувати 3D проект зупинки, з вірою у сердці, що він реалізується.    
 
   Це проект Ігоря Юрчака (київського архітектора).  
 
  Ця зупинка не вирішує проблем, та не робить нас багатшими. Але створює для міста ту потрібну атмосферу та архітектуру! Вона створює вигляд европейского міста. Місто яке розвивається та йде впевнено вперед! Кожен крок в розвитку міста: в якісних перетворенях, інсталяціях, нових будинках, парках, скверах, зупинках наближає той час коли скажуть, що Скадовск це найкраще европейске місто в Україні.    
 
  Годинник на зупинці, створенний не просто так, там буде знаходитись часовий майстер. Сам годинник буде працювати, та виконувати корисну функцію, в показі часу. Вночі вона отримає підсвітку завдяки лед стрічці. Ця зупинка виглядає атмосферною і европейською, з власною архітектурою, та картою міста, це все вписується в сучасну архітектуру міста. Висловлюйтесь добавляйте побажання! Хотіли би ви бачити таку зупинку в центрі? Та чи готові ви долучитися до реалізації проекту? Та пам'ятайте великі завершення, починаються з маленьких кроків! "  
 
  Сьогодні зупинка, яку пропонують замінити, має досит непрезентабельних вигляд. А це ж центр курортного міста! Тож публікація обговорюється дуже жваво.

Джерело: skadnews.in.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий