» » У Херсоні відбулося друге засідання антирейдерського штабу (фото)

У Херсоні відбулося друге засідання антирейдерського штабу (фото)

Автор: Журналіст від 23-08-2017, 21:51
 
 
  22 серпня проведено друге засідання оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя у Херсонській області, створеного за ініціативи Міністра юстиції України Павла Петренка.

  На другому засіданні було розглянуто пропозиції щодо захисту прав аграріїв, які використовують внутрішньогосподарські меліоративні системи. Ухвалено звернення на ім’я Міністра юстиції України про внесення змін до законодавчих актів України стосовно отримання права власності на об’єкти інженерної інфраструктури внутрішньогосподарських зрошувальних систем.

  Крім того, були заслухані результати розгляду звернення голови об’єднання організацій роботодавців Херсонщини щодо звернення стягнення на майно боржника ПВКФ «Юг-Атлант». Дане питання вирішене по суті. 
 
 
 
 Також, на засідання звернулись представники ТОВ «Украгросолід Інтернешнл» та ФГ «Оазис Півдня» стосовно порушення прав власників земельних ділянок.

  Членами штабу заслухано усі звернення, визначено напрямок їх вирішення та надано відповідні доручення. Результати проведеної роботи будуть заслухані на наступному засіданні.

  Якщо Ви вважаєте, що відносно вашого майна були спроби рейдерського захоплення або інші незаконні дії у напрямку заволодіння землею чи збіжжям, звертайтеся за телефонами "гарячої лінії": (066)877-53-89 та (098)981-65-12.
 
 
 
Джерело: bukva.ks.ua
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий