» » У "Херсонобленерго" заявили, що ніколи не здійснювали постачання електрики в АР Крим та на завод "Титан"

У "Херсонобленерго" заявили, що ніколи не здійснювали постачання електрики в АР Крим та на завод "Титан"

Автор: Журналіст від 26-08-2017, 13:00
 
 
  ПрАТ ЕК "Херсонобленерго" ніколи не здійснювало постачання електрики ні в АР Крим, ні на завод "Титан", передає УНН з посиланням на прес-службу "Херсонобленерго".
 
  У прес-службі уточнили, що ПрАТ ЕК "Херсонобленерго" ніколи не здійснювало постачання електрики ні в АР Крим, ні на завод "Титан".
 
  У повідомленні вказано, що поставка електроенергії в південні райони Херсонщини десятиліттями здійснювалася з Кримської підстанції "Титан" по лінії "Титан - Червоний Чабан" ВЛ-35 кВ, до тих пір, поки восени 2015 року відомі події з підривом державних магістральних електроліній не "позбавили населені пункти Чаплинського, Каланчацького та Скадовського районів можливості користуватися благами цивілізації".
 
  "Виходячи з ситуації, що склалася, Компанія ..., побудувавши у с. Каїрку Каланчацького району підстанцію ПС 150/35/10 "Нова", відновила порушене електропостачання на півдні регіону.
 
  А якщо врахувати той факт, що на початку 2017 року відключена через непотрібність зазначена електролінія з АР Крим "Титан - Червоний Чабан" ПЛ-35 кВ, довжиною понад 4 км була повністю розкрадена (кримінальне провадження № 120172301780000318), то придумати казкову новину про постачання електроенергії по неіснуючій лінії на завод "Титан", мабуть, потрібно було зовсім з іншою метою", - йдеться в повідомленні.
 
  Нагадаємо, 22 серпня 2017 року низка ЗМІ опублікували заяви народного депутата Джемілєва із закликом до РНБО розібратися за фактом поставки електроенергії з Херсонської області на завод "Титан", який знаходиться на окупованій території АР Крим.
 
 
Джерело: www.unn.com.ua
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий
Цитата
  • Drakk3

  • 26 серпня 2017 13:42
  • Группа: Гости
  • ICQ: {icq}
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
 то есть Джемилев вместе с Меджлисом - Брехло?