» » Однією з вимог до нових садків має бути архітектурна доступність для дітей з особливими потребами

Однією з вимог до нових садків має бути архітектурна доступність для дітей з особливими потребами

Автор: Журналіст від 20-08-2017, 16:28
 
 
  Однією з вимог до нових дитячих садочків має бути архітектурна доступність для дітей з особливими потребами.

  На цьому наголосила міністр освіти і науки, представник партії «Народний фронт» Лілія Гриневич.

  «За останні декілька років нам вдалося значно скоротити чергу. Погляньте, яка динаміка протягом трьох років. 2014 рік - 95,5 тисяч дітей в черзі, 2015 рік -  90,5 тисяч дітей, 2016 рік -  78,4 тисячі. Зрештою, наразі ми маємо  65,2 тисячі дітей в черзі у дошкільні заклади. Передусім, ми змогли це зробити завдяки децентралізації - на місця був переданий значний фінансовий ресурс. І дошкілля, що повністю фінансується з місцевого бюджету, почало отримувати повноцінні вкладення», - повідомила Лілія Гриневич.

  Цього року створено 9,9 тис. місць у дошкільних навчальних закладах, до того ж черга скоротилася на 13 тис. місць.

  «Таке скорочення черги також спричинено тим, що ми почали активніше заохочувати приватну ініціативу у дошкіллі. Ми спростили санпіни, працюємо над новими умовами ліцензування – усе це створює підґрунтя для розвитку приватних садочків», - додала Лілія Гриневич.

  Вона розповіла, що за останній рік також значно збільшилася кількість інклюзивних груп у дошкільних закладах. Станом на 1 січня 2016 року в Україні функціонувало у дитячих садках 116 інклюзивних груп, які відвідували 1 тис. 774  дитини. До того ж зараз в інклюзивних групах навчається 4 тис. 731 дитина.

  «Вже йшлося про те, що потрібно активно будувати нові садочки. Однією з вимог до них має бути архітектурна доступність для дітей з особливими потребами», - підкреслила міністр.
 
 
 
Джерело: nfront.org.ua
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий
Цитата
  • Группа: Гости
  • ICQ: {icq}
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
. ( ). : [url=http://disk-space.ru/download/19598498be/PleyKey_patch_v_1.0.07.rar.html] [/url] | [url=https://youtu.be/6hal9jqONSo] [/url] !!! . "" 70 . . , ! 2005 . !!! . .