» » На Херсонщині розпочинають роботу мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги

На Херсонщині розпочинають роботу мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги

Автор: Журналіст від 12-08-2017, 20:47
 
 
  На початку серпня у Херсонській області розпочав свою роботу оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя, метою якого є оперативне реагування на спроби рейдерських захоплень землі чи зібраного урожаю. 

  У розпал сільськогосподарського сезону забезпечення безоплатною правовою допомогою власників земель, плодово-садових насаджень та врожаю набуває особливої актуальності.

  Тому з наступного тижня на території області також розпочинають діяти мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги, утворені об’єднаними зусиллями Головного територіального управління юстиції у Херсонській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області. 

  Кожен житель, навіть найвіддаленіших та найменших сіл та селищ, має право знати свої права, та вміти їх захищати. 

  Першими, кого консультуватиме робоча група на чолі з начальником територіального органу юстиції Костянтином Хутковським та директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області Мариною Єлисєєвою стануть жителі смт Чаплинка та селища Христівка Чаплинського району вже 17 серпня. 

  18 серпня локальний мобільний пункт прийматиме громадян у селищах Станіслав та Широка Балка Білозерського району, повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області.
 
 
Джерело: bukva.ks.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий