» » Загадкова смерть студентки у потягу Херсон-Київ

Загадкова смерть студентки у потягу Херсон-Київ

Автор: Журналіст від 11-08-2017, 11:22
 
Кілька днів тому при загадкових обставинах загинула студентка Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ "КПІ" ім. Сікорського Анна Линник.
 
Як повідомили її однокурсники у Facebook, напередодні трагедії дівчина поверталася із оздоровчого комплексу "Маяк" (база в Лазурному Херсонської області) потягом Херсон-Київ.

Чоловік, який їхав із нею в одному вагоні, запевняє: вона залишила всі свої речі і вийшла, але куди саме – він не знає. Згодом виявилося, що вона або викинулася із потяга на ходу, або хтось "допоміг" їй навмисне.

Тіло загиблої виявили співробітники Укрзалізниці близько десятої години ранку, недалеко від Олександрії Кіровоградської області.

Правоохоронці розпочали розслідування за фактом таємничої загибелі студентки. Відкрито кримінальне провадження за статтею 115 КУ (умисне вбивство). Як виявилося, дівчина їхала у напрямку з Херсона до Києва не сама, з нею були подруги. Трагедія сталася за 10 хвилин до зупинки, тому провідники двері не відкривали.

Поки що точно не встановлено, за яких саме обставин студентка випала з потяга. Проведена судово-медична експертиза не виявила порізів чи інших ознак насилля на тілі покійної.

Припускають, що вона могла просто вийти у тамбур покурити, але чому двері там відкрилися на ходу, не зрозуміло. Причому жодних конфліктів у студентки із іншими пасажирами не виникало, принаймні так стверджують очевидці.

Поліція вже встигла допитати провідників та відправилася на місце проживання дівчини.
 
 
 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий