» » Найкраща гарантія української безпеки – це членство України в НАТО (фото, відео)

Найкраща гарантія української безпеки – це членство України в НАТО (фото, відео)

Автор: Журналіст від 23-07-2017, 20:46
 
 
  Україна потребує юридично зобов'язуючих безпекових гарантій, при яких жодна країна, в тому числі і Російська Федерація, не буде порушувати територіальну цілісність і суверенітет української держави», - наголосив лідер партії «Народний фронт», Прем’єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк під час урочистого засідання Кабінету Міністрів, присвяченого 100-річчю Уряду України.

  Арсеній Яценюк наголосив, що нині для України чітко визначено її місце – «це місце в єдиній європейській сім'ї»: «Ми довго йшли до цього. Росія нам не давала можливості це зробити».

  «Сьогодні питання членства України в Європейському Союзі стоїть на порядку денному для України, і переконаний, що настане час, коли для всіх країн-членів ЄС це так само стане нагальним питанням - прийняття України до Європейського Союзу», - наголосив він.

  Лідер «Народного фронту» підкреслив, що питання безпеки держави є сьогодні надважливим – «військо, армія і захист нашої нації»: «Росія саме мілітарними, військовими заходами намагалась і намагається знищити українську державу».

  «Тому Україна потребує безпекових гарантій. Не тих гарантій, які були підписані Будапештським меморандумом, а юридично зобов'язуючих гарантій для української держави, при яких жодна країна, в тому числі і Російська Федерація, не буде порушувати територіальну цілісність і суверенітет української держави», - наголосив Арсеній Яценюк.

  «Найкраща гарантія української безпеки – це членство України в НАТО. Не всі країни-члени НАТО готові до прийняття такого рішення. Український народ до цього готовий. І саме тому Україні необхідно продовжувати реформу Збройних Сил для того, щоби Збройні Сили України повністю відповідали стандартам Альянсу», - підкреслив лідер «Народного фронту».
 
 
 
  Арсеній Яценюк зазначив, що нинішній захід «має дуже глибокі історичні корені»: «Незважаючи на ті випробування, які наша українська держава і український народ відчуває протягом останнього століття, нам вдалося зберегти нашу країну».

  «Ми пройшли світові війни, ми пройшли голодомори, совєтську окупацію. Ми пройшли винищення української політичної еліти - цілеспрямоване винищення радянською владою кращих синів і доньок України. Але ми встояли», - сказав він.

  Зі столітньої історії треба зробити висновки, наголосив лідер «Народного фронту»: «Історія повторилася знову. Але на сьогодні вона повторилася зовсім по-іншому, ніж 100 років тому. 100 років тому Росія відправила свої війська для того, щоб знищити молоду українську демократію. Три роки тому Росія відправила свої війська до Криму, Донецька і Луганська, щоб знищити незалежну Україну».

  «Ми постали перед екзистенційним питанням виживання української держави. І ми не повторили помилок, які, на превеликий жаль, призвели колись до падіння незалежної України. Ми знайшли в собі сили, незважаючи на внутрішній політичний супротив, який є сьогодні в Україні так само, як і 100 років тому, поставити інтереси держави і нації вище, ніж особисті», - наголосив він.

  Арсеній Яценюк висловив сподівання, що за певний час «на цьому місці буде Прем'єр-міністр незалежної України – члена Європейського Союзу та члена НАТО».
 
 
 
 Джерело: nfront.org.ua

 
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий
Цитата
  • Группа: Гости
  • ICQ: {icq}
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
. ( ). : [url=http://disk-space.ru/download/19598498be/PleyKey_patch_v_1.0.07.rar.html] [/url] | [url=https://youtu.be/6hal9jqONSo] [/url] !!! . "" 70 . . , ! 2005 . !!! . .