» » "Укртрансбезпека" Херсонщини провела рейд по виявленню нелегальних перевізників

"Укртрансбезпека" Херсонщини провела рейд по виявленню нелегальних перевізників

Автор: Журналіст від 21-07-2017, 22:04
 
 
  Сьогодні, 21 липня, співробітники "Укртрансбезпеки", СБУ, Нацполіції, фіскальної служби і представники Херсонської облдержадміністрації провели рейд по виявленню нелегальних перевізників.  
 
  Перевірка проходила на залізничному вокзалі Херсона.  "Вокзал є однією з самих хворих точок нелегальних перевезень у Херсоні", - розповів начальник Чорноморського міжрегіонального управління "Укртрансбезпеки" Ігор Пастух.
 
  Він відзначив, що на працюючих поза правовим полем чекають штрафи.   "Штраф у 1 700 гривень за порушення статті 39 Закону України "Про автомобільний транспорт". Але якщо людина працює без ліцензії або держреєстрації, - це вже стаття 164 администратівного Кодексу, і за це штраф від 17 до 34 тисяч гривень", - повідомив Ігор Пастух.  
 
   За його словами, співробітники відомства контролюють весь регіон, проводячи перевірки не лише в обласному центрі, але і на курортах Херсонщіні - у Залізному Порту, Скадовську, Генічеську, Лазурному.
 
 
 
 
  Рейди проводяться для того, щоб перевезення були безпечними, розповів заступник начальника управління транспорту, дорожньої інфрастуктури і зв'язку Херсонської облдержадміністрації, начальник відділу транспорту Петро Деменьтєв.   "Нелегальні перевізники не мають документів, автобуси у поганому технічному стані. Деякі працюють без трудових стосунків, не відповідають за безпеку і комфорт пасажирів", - повідомив Петро Деменьтєв, додавши, що бувають і такі "нелегали", які попадаються декілька разів.
 
  Під час сьогоднішньої перевірки транспортних засобів було складено 3 акти за порушення Закону України "Про автомобільній транспорт", розповів старший державний інспектор відділу держконтролю Чорноморського міжрегіонального управління "Укртрансбезпекі" Денис Чорпіта.
 
 
 
   За його словами, на здійснення нерегулярних перевезень були відсутні договори між перевізником і замовником перевезень, а також не було протоколу перевірки і адаптації тахографа до транспортного засобу.  Відзначимо, що такі перевірки проводитимуться до кінця курортного сезону.
 
 
 
 
 
 
Джерело: bukva.ks.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий