» » Визначено півфіналістів«Чорноморських Ігор — 2017»: до Скадовська поїде 53 конкурсанта

Визначено півфіналістів«Чорноморських Ігор — 2017»: до Скадовська поїде 53 конкурсанта

Автор: Журналіст від 18-07-2017, 19:07
 
 
  Закінчився 2-й тур XV Ювілейного Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю "Чорноморські Ігри". Нагадуємо, що він проходив 13 та 14 липня у Києві в «Академії сучасної освіти А+».

  Для прослуховування із 368 заявок було відібрано 174 дитини із різних куточків України. Оцінювало виступ конкурсантів висококваліфіковане журі у такому складі: Руслан Квінта (композитор, музичний продюсер), Олена Мозгова (продюсер), Альона Савінова (викладач вокалу), Натела Чхартішвілі-Зацаринна (генеральний продюсер каналу М1), Валентин Коваль (постійний член журі фестивалю, член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення), Сергій Кузін (член ради директорів «ТАВР медіа», музикант, ведучий радіо Roks), Віталій Дроздов (генеральний продюсер «ТАВР медіа», генеральний директор «Хіт Fm»). Завданням журі було вибрати тих, хто потрапить до півфіналу фестивалю «Чорноморські Ігри».
 
 
 
  Треба сказати, що в 2-му турі більшість учасників виконували пісні українською мовою (79 пісень). Також були представлені музичні твори англійською (70 пісень), російською (15 пісень), татарською (7 пісень), італійською (2 пісні), французькою та болгарською (по 1 пісні). Як підмітив член журі Сергій Кузін, в цьому році звучало багато якісних авторських композицій. Але конкурсанти не забули і таких видатних постатей, як Миколу Мозгового і Володимира Івасюка. Їх пісні не раз звучали на сцені у виконанні юних талантів.
 
 
  Педагог з вокалу Альона Савінова вважає, що талант конкурсанта - насамперед: «Наполегливості може бути багато, а таланту мало. Це одразу помітно! Дуже важливо мати талант. Саме в ньому і є родзинка, і індивідуальність. Адже навіть дуже якісне «копіювання» чийогось виконання членів журі не вражає»!
 
  Для Сергія Кузіна теж є свої критерії оцінювання: «Якщо виконання зачіпає за душу - це воно, але все одно головне - це голос і щоб конкурсант не фальшивив».
 
  За рішенням журі, до півфіналу XV Ювілейного Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю "Чорноморські Ігри" до Скадовська поїдуть 53 конкурсанта.
 
  Нагадаємо, фінальна частина фестивалю «Чорноморські Ігри» пройде з 4 до 6 серпня 2017 року у місті Скадовськ (Херсонська область): 4 серпня – півфінал, 5 серпня – фінал, 6 серпня – змагання за Гран-прі та гала-концерт.
 
  Своїх юних земляків - півфіналістів фестивалю можна знайти за цим посиланням: http://www.tavriagames.com/chi/pivfinalisty.pdf

 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий