» » У Залізному Порту зупинили встановлення незаконних споруд на пляжі (фото)

У Залізному Порту зупинили встановлення незаконних споруд на пляжі (фото)

Автор: Журналіст від 17-07-2017, 14:00
 
  З початку року демонтовано понад 25 незаконно встановлених споруд у пляжній зоні.

  Новокаховською місцевою прокуратурою спільно з Голопристанським ВП Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області виявлено факт самовільного, без будь-яких дозвільних документів, встановлення особами споруд малої архітектурної форми в пляжній зоні с. Залізний Порт Голопристанського району з метою здійснення в подальшому підприємницької діяльності. Про це ХЕРСОН.city повідомили в Прокуратурі Херсонської області.
 
 
За вказаним фактом 15.06.2017 до Єдиного реєстру досудових розслідувань Голопристанським відділенням поліції внесено відомості про кримінальне правопорушення з попередньою правовою кваліфікацією за ст. 1971 ч. 1 КК України. Наразі триває досудове розслідування.
 
 
  Крім того, з початку поточного року вжитими місцевою прокуратурою спільно з працівниками відділення поліції заходами демонтовано понад 25 незаконно встановлених споруд та звільнено пляжну зону, чим забезпечено безперешкодне користування громадянами громадським пляжем та прилеглою до нього територією.

  У прокуратурі Херсонської області закликають небайдужих громадян повідомляти про факти перешкоджання вільному доступу до пляжів Голопристанського району.
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий