» » У Криму катастрофічна ситуація з водою: Путін готує Україні ультиматум

У Криму катастрофічна ситуація з водою: Путін готує Україні ультиматум

Автор: Журналіст від 2-07-2017, 09:00
 
  В анексованому Криму виникли серйозні проблеми із забезпеченням півострова питною водою. Відтак, глава Кремля може піти на радикальний крок – висунути Україні ультиматум.

  Про це пише політичний оглядач Сергій Стельмах у блозі для видання "Крим. Реалії".

  Справа в тому, що Росія не може забезпечити Крим водою без участі України. Тож Путін може зажадати: або Україна розблокує Північнокримський канал, або він застосує силу.

  "Визнати власну неспроможність Кремль не може. Москва готує інформаційний ґрунт для майбутнього ультиматуму Україні: або Київ розблокує Північнокримський канал, або Кремль застосує силу", – вважає Стельмах.

  Він наводить слова секретаря російської Ради безпеки Миколи Патрушева, який провів виїзну нараду в Криму. Він заявив про катастрофічний стан водопостачання півострова і звинуватив "недружню" Україну в спробах дестабілізувати обстановку в регіоні.

  "Заяви Патрушева – не просто слова рядового чиновника. Йдеться про персону, що входить в найближче оточення президента Володимира Путіна…І якщо темою поставок води перейнявся Патрушев, значить питання обговорювали на найвищому рівні в Кремлі. І це має принципове значення", – наголошує аналітик.
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий