» » Херсонські школярі проводять канікули в алкогольному та наркотичному угарі

Херсонські школярі проводять канікули в алкогольному та наркотичному угарі

Автор: Журналіст від 20-06-2017, 06:30
 
 
  Із настанням літніх канікул частина херсонських підлітків з головою поринула у вир алкогольного і наркотичного божевілля, яке для них все частіше закінчується в лікарні.

  Так, на вулиці Димитрова обласного центру перехожі помітили трьох дівчат, які прямо на людях щось курили, по черзі передаючи самокрутку (найімовірніше, з марихуаною або спайсом) одинна одній.

  Відразу ж після цього одна з юних курців втратила свідомість, другій стало погано і її вирвало.

  Очевидці одразу ж викликали «швидку допомогу» і та відвезла «веселу» ​​трійцю (дівчатам було, відповідно, 14, 15 і 16 років) в дитячу обласну лікарню. До пацієнток терміново викликали їх батьків.

  Ще одного 15-річного підлітка в той же день підібрали на житловому масиві «Корабел» - він лежав на вулиці в стані важкого алкогольного сп'яніння.

  Триває на Херсонщині і низка нещасних випадків з дітьми і підлітками, які падають з дерев, перекидають на себе ємності з окропом, «дегустують» побутову хімію і отримують травми на атракціонах.

  Тільки за останні три дні в лікарні різних районів потрапило дев'ять хлопчиків і дівчаток у віці від року до одинадцяти років, інформує обласний територіальний Центр екстреної медичної допомоги.
 
 
Джерело: khersonci.com.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий