» » Поруч із одним з поліцейських відділень Херсона готувався теракт

Поруч із одним з поліцейських відділень Херсона готувався теракт

Автор: Журналіст від 18-06-2017, 12:35
 
 
  Наприкінці квітня - початку травня 2017 року херсонський сепаратист-утікач Андрій Бардачов запропонував користувачеві соціальної мережі Вконтакте задіяти вибуховий пристрій або висадити у повітря замінований автомобіль біля будівлі одного з відділень національної поліції у Херсоні.  Про це зазначено у висновку Херсонського міського суду.
 
  Для здійснення теракта Бардачов пообіцяв користувачеві соціальної мережі, який представився місцевим жителем, надати грошові кошти на придбання автомобілів, закупівлю необхідних вибухових матеріалів (або отримати саморобний вибуховий пристрій у вказаної їм особи у Херсоні), і, за узгодженням з ним, з метою дестабілізації ситуації у регіоні, здійснити його підрив.  

  На даний час Андрій Бардачов знаходиться у м. Донецьк, тимчасово окупованому терористичною організацією ДНР, і вже має судимість за ст. 109 ч. 1 УК України з метою організації і здійснення терористичного акту.

  «Спілкування здійснюється за допомогою сторінки у соціальній мережі (підписаний як «Андрій Бардачов», vk.com/katan81; vk.com/id52261019) і з використанням мобільного телефону», - сказано у висновку суду.  Відомо так само, що 18 травня 2017 року у слідчий відділ УСБУ в Херсонської області поступила заява громадянина про те, що він, використовуючи он-лайн сторінку у соціальній мережі «Вконтакте» (логін «Кирило Орлов»), на початку березня 2017 року познайомився з користувачем «Андрій Бардачов», який повідомив, що він з Херсона, але в даний час проживає в м. Донецьк.
 
  Під час спілкування Бардачов цікавився у громадянина соціально-політичними і суспільними подіями у Херсоні і області, він просив надавати йому інформацію відносно різних сфер суспільного життя.  Попередня правова кваліфікація: ст. 14 ч. 1 і ст. 258 ч. 1 УК - приготування до терористичного акту.
 
  Нагадуємо, що Андрій Бардачов працював у Херсоні таксистом, у 2015 році був затриманий за заклик до насильницької зміни влади та звернення до Путіна. 
 
  У 2017 році втік у Донецьк.
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий