» » Сонячна електростанція на Херсонщині забезпечить електроенергією 4000 родин

Сонячна електростанція на Херсонщині забезпечить електроенергією 4000 родин

Автор: Журналіст від 14-06-2017, 15:59
 
 
  12 червня у Білозерському районі було відкрито фотогальванічну електростанцію «Білозерка» (ФЕС) потужністю 9 МВт.

  На урочисте відкриття завітали інвестори, керівництво області та району, депутати, а також місцеві мешканці.
 
 
 
  Відкриваючи об’єкт, голова ОДА Андрій Гордєєв зазначив: «Ми розпочали активне пропагування області як території ефективної для використання енергії сонця та вітру, визначили стратегію для розвитку «зеленої економіки». Адже, будівництво сонячних електростанцій на Херсонщині - ще один важливий крок до забезпечення національної енергетичної незалежності всієї України».

  Після урочистої частини перший заступник директора ТОВ «Подільський Енергоконсалтинг» - компанії-підрядника будівництва Юрій Таранюк провів екскурсію по електростанції та розповів, що ця станція не нашкодить довкіллю і зможе забезпечити електроенергією 4000 родин: «Даний об’єкт є "продуктом” національного виробництва, все електротехнічне обладнання станції, окрім PV-панелей, вироблено в Україні. Плани керівництва області щодо запуску виробництва сонячних модулів свідчать про те, що будувати станції з майже 100% національною складовою стане цілком можливо”.
 
 
  Зі своєї сторони Олександр Кірєєв, який представляв інвестора під час відкриття зазначив, що для інвесторів завжди важливі три речі для успішної реалізації проекту - це кліматичні умови, які на Херсонщині найсприятливіші своїми сонячними днями, це підтримка та співпраця з місцевою владою та підрядник, на якого можна покластись.

  Враховуючи географічне розташування та сприятливі умови для розвитку альтернативної енергетики, Херсонщина є лідером серед регіонів України у цій сфері. Результатом співпраці місцевої влади та інвесторів є близько 52 МВт наземних сонячних електростанцій, встановлених на даний час в області. Лише за перший квартал 2017 року на Херсонщині побудовано 18 МВт сонячної генерації.
 
 
 
  З кожним роком створення ФЕС збільшує частку альтернативної енергії в електроенергетиці України та дає можливість бути більш енергонезалежною державою, яка вміє ефективно використовувати власний ресурс.

  Довідка

  Електростанція займає площу 19,9 га, а загальна потужність встановлених сонячних панелей (фотоелектричних модулів) становить 9 МВт. ФЕС щорічно вироблятиме близько 14 млн кВт/год електроенергії, зменшуючи майже на 14 тис. тон за рік кількість викидів СО2 в атмосферу. Розмір інвестицій даного об’єкта склав близько 11 млн дол. США. ФЕС «Білозерка» є третьою станцією, побудованою компанією ТОВ "Ренджи Бершадь" в області з початку року.
 
 
Джерело: khoda.gov.uaреклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий
Цитата
  • Группа: Гости
  • ICQ: {icq}
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
Какие молодцы.Только вот беда у меня получается!Я второй год не могу подключить свою 10квт станцию в Кардашинке.Обращался в администрацию Гордеева ответили_Делайте так .как говорит облэнерго_так они уже второй год подключают.Интересно получается!Для прессы одно ,а на практике другое!!!!!