» » "Народний фронт" пропонує направити 250 млн гривень від спецконфіскації коштів Януковича на підтримку українських стартапів

"Народний фронт" пропонує направити 250 млн гривень від спецконфіскації коштів Януковича на підтримку українських стартапів

Автор: Журналіст від 6-06-2017, 15:39
 
"Народний фронт" пропонує направити 250 млн гривень від спецконфіскації коштів Януковича на підтримку українських стартапів, а саме - на створення національного Стартап Фонду України.

Про це з трибуни парламенту заявив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак. 

"Це фонд для розробок в ІТ-галузі, які направлені на вирішення найбільших національних економічних і соціальних проблем. Такі фонди успішно працюють і приносять користь у США, Франції, Індії та інших країнах",  - підкреслив Бурбак. 

"Наші талановиті хлопці та дівчата повинні отримати  можливість розвивати українську  ІТ-галузь, тут отримати роботу і принести користь нашій економіці і своїй країні", - наголосив він.

Максим Бурбак також акцентував увагу про вимогу фракції направити 500 млн грн, отриманих від спецконфіскації, на інженерне облаштування кордону з Росією. 

"Я підкреслю, що за аналогічним українському проекту такі ж інженерні споруди на кордоні з Росією будує Литва та інші держави НАТО.  Закритий кордон з Росією – це гарантія національної безпеки", - наголосив керівник фракції.  
 
 
Джерело: nfront.org.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий