» » Капітан пасажирського теплоходу ризикував життям херсонців

Капітан пасажирського теплоходу ризикував життям херсонців

Автор: Журналіст від 6-06-2017, 15:15
 
У міжрегіональному управлінні Укртрансбезпеки офіційно підтвердили спробу виходу в рейс переобтяженого теплоходу "Арарат", що знаходиться в оренді у комунального підприємства "Херсонкомунтранссервіс".  

Як заявив начальник управління Ігор Пастух, замість 256 пасажирів, на борту цього судна виявилося близько 290. Адже в разі шторму на Дніпрі переобтяжений річковий трамвай особливо уразливий!

"На капітана "Арарату" складений протокол, йому загрожує чималий штраф. Причому це вже другий протокол – перший був за самовільний вихід у рейс на арештованому судні всупереч забороні", - пояснює Ігор Пастух.

"Зараз арешт з "Арарату" знятий, оскільки виявлені неполадки усунули, і дефіцит рятувальних засобів заповнили.

Проте під арештом ще знаходиться теплохід "Бештау", де не вистачає рятувальних засобів для дітей, частково пошкоджено скло, проблеми з роботою пожежного гідрантау і системи пожежогасінні в цілому. Ми не хочемо переривати дачні перевезення, тому весь комунальний флот з п'яти судів не заарештовуємо.

Проте на окремі теплоходи накладається арешт, щоб стимулювати перевізника привести водний транспорт до належного стану - без цього комунальне підприємство не отримає ліцензії", - зазначає керівнік Укртрансбезпеки. 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий