» » Територіальне управління юстиції Херсонщини провело кущовий семінар у Скадовську

Територіальне управління юстиції Херсонщини провело кущовий семінар у Скадовську

Автор: Журналіст від 2-06-2017, 20:40
 
 
  Головним територіальним управлінням юстиції у Херсонській області було проведено виїзний кущовий семінар у Скадовськ із залученням державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно, державних реєстраторів юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, адміністраторів центрів надання адміністративних послуг, представників центрів та бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олешківського, Голопристанського, Скадовського районів, а також скадовських нотаріусів.

  Захід відкрив начальник Головного управління Костянтин Хутковський, який привітав присутніх та наголосив на необхідності обговорення проблемних питань у сферах державної реєстрації нерухомості та бізнесу, а також питань взаємодії з фронт-офісами під час здійснення державної реєстрації громадських формувань задля напрацювання єдиної практики застосування законодавства у зазначених сферах державної реєстрації в області.

  "Міністерство юстиції продовжує здійснювати контроль за діяльністю у сферах реєстрації бізнесу і нерухомості. Великі корпорації, маленькі підприємці, пересічні громадяни – кожен повинен почуватися безпечно та бути впевненим у тому, що він під захистом правої держави та компетентних її представників. Саме тому ми так серйозно підходимо до даної проблеми", - зауважив керівник територіального органу юстиції.

  Заступник начальника - начальник управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Григорій Галковський на початку семінару розповів присутнім про порядок здійснення контролю у сфері державної реєстрації, зокрема шляхом розгляду скарг на дії чи бездіяльність державного реєстратора територіальним органом юстиції.

  Після чого Олена Світлична, головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації УДР ГТУЮ у Херсонській області зосередила увагу присутніх на окремих проблемних питаннях у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

  На поблемах, які виникають під час державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, зупинилась Юлія Снісаренко, завідувач сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів УДР ГТУЮ у Херсонській області.

  Світлана Абількілямова, заступник начальника управління державної реєстрації - начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань УДР ГТУЮ у Херсонській області, наголосила на взаємодії з центрами надання адміністративних послуг та місцевими центрами безоплатної вторинної правової допомоги у сфері державної реєстрації громадських формувань.

  Після виступів учасники приступили до активного обговорення перелічених тем та висували пропозиції щодо вирішення окремих проблемних питань.
 
  По завершенню заходу начальник територіального органу юстиції подякував присутнім за участь у семінарі та зауважив, що спільна праця виступає запорукою надання якісних сервісів та реєстраційних послуг населенню.
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий