» » Продовжуємо обмін успішним досвідом впровадження реформи по децентралізації влади в Україні та об'єднанню територіальних громад в Чернівецькій області, - Максим Бурбак

Продовжуємо обмін успішним досвідом впровадження реформи по децентралізації влади в Україні та об'єднанню територіальних громад в Чернівецькій області, - Максим Бурбак

Автор: Журналіст від 31-05-2017, 17:34
 
Впровадження реформи по децентралізації влади в Україні та об'єднанню територіальних громад потребує постійного обміну досвідом, особливо успішним. І прикладів такого досвіду достатньо у різних регіонах.

Однією з таких успішних об'єднаних громад, де є чому повчитись, є Волокська ОТГ у Чернівецькій області.

Саме цю громаду наводить за приклад керівник фракції "Нардний Фронт" Максим Бурбак.

На своїй сторінціу Фейсбук він викладає декілька фото та пише: "Сьогодні з Миколою Федоруком та представниками профільного комітету ВРУ - у Волокській ОТГ. Повірте, тут є що показати. Один показовий приклад. Бюджет громади після об'єднання збільшився з 2 млн до 24 млн гривень!"
 
 
 
 
Серед інших фотознімків Максим Бурбак виклав фото оголошення, на яке звернув увагу. "Дуже цікаве та влучне оголошення надибав у сільраді. Почуття гумору присутнє", - написав депутат.
 
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий