» » У Скадовську стартував "Джаз над морем"

У Скадовську стартував "Джаз над морем"

Автор: Журналіст від 13-05-2017, 13:15
 
 
  День 12 травня у Скадовську був насичений емоційними подіями. Зранку в обох великих спортивних залах міста вирували спортивні пристрасті, а вечір подарував скадовчанам та гостям міста неперевершенні музичні емоції - у Скадовську стартував 17 щорічний дитячий фестиваль "Джаз над морем".

  Джаз часто називають антикризовою музикою, саме за його допомогою в епоху великої депресії виходила з кризи Америка. Джаз абстрагує людей від проблем і розвіює негативні емоції. І вчора у великій залі районного будинку культури вирували тільки позитивні емоції.

  Привітати учасників та глядачів з цією довгоочікуваною подією завітали очільники міста та району. У своїх привітаннях вони, перш за все, дякували організаторам заходу, тим, хто започаткував і протягом всіх цих років підтримував Фестиваль, тих, без кого не було б цього свята музики.

  "Фестиваль відбувається завдяки великій кількості членів  оргкомітету, які створили та постійно підтримують Фестиваль, яким сьогодні пишається Скадовськ і вся Херсонщина. Велика подяка всім учасникам і організаторам за це свято, яке ми чеккаємо кожного року", - зазначив голова адміністрації Віктор Турик. Приємних вражень, успіхів сьогодні, завтра і в майбутньому побажав очільник району учасникам конкурсу.
 
 
  А міський голова Олександр Яковлєв підкреслив, що "Джаз над морем" - це той Фестиваль, який скадовчани полюбляють найбільше. "Є більш масштабніші заходи, але завжди чекаємо саме на "Джаз". Можливо тому, що це Фестиваль, який дає старт масовим заходам сезону, а можливо тому, що тут грають ДЖАЗ", - так в одному слові Олександр Яковлев висловив все своє захоплення та захоплення всіх поціновувачів джазу.

  Вже всімнадцяте Скадовськ, який претендує на звання столиці дитячого та юнацького лжазу, зібрав найкращих виконавців, викладачів, слухачів. Цього року на свято завітала найбільша за всі роки кількість учасників - більше 200! Протягом трьох днів з великої сцени лунатимуть музичні композиції у віртуозному виконанні біг-бендів, інструментальних та вокальних ансамблів, солістів-вокалістів та солістів-інструменталістів, які з'їхались з усієї України. Тож поважене журі під керівництвом народного артиста України Валерія Титаренка очікує дуже відповідальна робота - обрати найкращих з кращих.

  А перший день Фестивалю розпочали господарі свята - зразковий дитячий Біг-бенд "Сурма" під керівництвом Валерія Білошапко. Чарівна Руся Гришко у супроводі біг-бенду та за підтримки глядацької зали заспівала «Ghostbusters», закликаючи на Фестиваль добрих духів джазу. 
 
 
  Улюблену скадовчанами "Сурму" на сцені змінили дебютанти - ансамбль "Аероплан" Одеського училища мистецтв і культури. Їх виступ викликав гучні оплески, адже домра учасниці ансамблю звучала не гірше традиційного у джазі банджо.

  Привітно зустріли глядачі і ансамль "Дело в шляпе" ДМШ м.Бєлгород-Дністровський", і "Олег Субботін-бенд" знов таки ж з Одеського училища мистецтв і культури. Завершував перший день конкурсних змагань вже добре відомий скадовчанам колектив "Viktor Basiuk Orchestra" Київського Центру творчості дітей та юнацтва під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Віктора Басюка.
 
 
 
 
 
 
  Всі учасники Фестивалю грали неперевершено! "Є музика, від якої холоне кров, а є - від якої просто кипить", - ця репліка ведучої конкурсу Наталії Яковлєвої сповна виражає емоції від свята. Попереду ще два дні конкурсу. Успіху учасників і гарних фестивальних днів усім! Завітайте на свято!
 
 
Джерело: skadnews.in.ua

 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий