» » Представники фракцій Верховної Ради вивчали досвід побудови парламентаризму в Європейських країнах у парламенті Норвегії

Представники фракцій Верховної Ради вивчали досвід побудови парламентаризму в Європейських країнах у парламенті Норвегії

Автор: Журналіст від 9-05-2017, 21:21
 
 
  9 травня голова Верховної Ради України Андрій Парубій разом з представниками фракцій Верховної Ради відвідав парламент Норвегії. Основна мета візиту - вивчення досвіду побудови парламентаризму в Європейських країнах та, з огляду на необхідність старту реформи українського парламенту, формування нової політичної культури в законодавчому органі, впровадження напрацювань щодо змін в роботі Верховної Ради місії Пета Кокса. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє голова фракції політичної партії "Народний Фронт" Максим Бурбак.

  "Сьогодні матимемо також зустріч із Головою Парламенту Норвегії Олеміком Томессеном та керівництвом Лейбористської партії, яка зараз в Норвегії перебуває в опозиції. Дуже насичений графік зустрічей", - пище Максим Бурбак.

  Також він зазначає, що "залишив подяку за підтримку України від фракції "Народного Фронту" у вітальній книзі в Стортингу, національному зібранні Норвегії".
 
 
 
  Лідер фракції "Народного Фронту"  у своїй публікації викладає фото з пленарної зали у п'ятницю та повідомляє про заслуховування доповіді Міністра енергетики та нафти у Стортингу - національному зібранні Норвегії. "Знову зрада, норвезька?" - пише Максим Бурбак.

  Голова Верховної Ради Андрій Парубій у рамках зустрічі з президентом Стортингу Норвегії Олеміком Томмессеном закликав Осло визнати Голодомор геноцидом українського народу. Про це спікер українського парламенту повідомив на своїй сторінці в Twitter.
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий