» » До уваги підприємців Херсонщини: знову активізувались «податкові» телефонні шахраї

До уваги підприємців Херсонщини: знову активізувались «податкові» телефонні шахраї

Автор: Журналіст від 8-05-2017, 09:51
 
 
  Як повідомив начальник управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Херсонській області Володимир Остріков, на Херсонщині знову активізувалися «податкові» телефонні шахраї.

  Злочинна схема та сама. Протягом дня, на мобільні телефони представників бізнесу Херсонщини надходять дзвінки від невідомих осіб, які представляються керівництвом фіскальної служби області. Аферисти вимагають від бізнесменів перерахувати грошові кошти для уникнення проведення перевірок підприємницької діяльності.

  Дзвінки псевдоподатківців надходять з виправної колонії Луганської області з наступних мобільних телефонів +38(095) 870-04-24, +38(095) 653-62-66.

  Бізнесмени Херсонщини! У разі отримання Вами інформації щодо шахрайських дій під виглядом представників Головного управління ДФС у Херсонській області, просимо негайно повідомляти на сервіс «Пульс» Державної фіскальної служби України за цілодобовим телефоном: (044) 284-00-07 та управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Херсонській області за телефоном: (0552) 42-76-41.

  Про це повідомляє Головне управління ДФС у Херсонській області.
 
 
Джерело: fakti.ks.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий