» » У Скадовську потруїли собак та повикидали їх у сміттєві баки на території лікарні

У Скадовську потруїли собак та повикидали їх у сміттєві баки на території лікарні

Автор: Журналіст від 8-05-2017, 07:00
 
 
  Рубрика Скадовської районної газети "Чорноморець", присвячена братам нашим меншим, завжди приваблює читачів. Зазвичай у цій рубриці публікаються оголошення про пошук нових господарів для тварин, які покинуті напризволяще на вулицях міста. Цього разу публікація про те, як у Скадовську вирішують проблему цих безпритульних тварин. Жорстоко вирішують.

  Яка людина пожертвує собою заради собаки?! А от собака навіть думати не стане про себе, коли потрібно стати на захист людини. Це ті собаки, яких ми бачимо щодня на вулицях – брудних, голодних, безпритульних. Вони були вірними друзями для людей у всі часи. А чим ми їм віддячуємо тепер?

  У попередніх номерах районної газети публікувалися оголошення про пошук господарів для безпритульних собак, які проживали у місті, на пустирі по вулиці Гуманенка, прилеглому до території районної лікарні. Вони також часто знаходилися на території лікарні, проте собак цих всі в окрузі знали, вони ніколи нікого не чіпали, нікому не заважали. У ніч з 26 на 27 квітня собаки були отруєні та викинуті у сміттєві баки на території лікарні. Ми не маємо доказів про те, хто саме вчинив так з тваринами. Нам залишається лише сподіватися, що вчинене зло повернеться до цих жорстоких людей. І зовсім не хотілося б думати, що це могли зробити люди, котрі щодня рятують сотні життів.

  Прикро до сліз, що хтось «наділив» себе правом вирішувати, кому жити, а кому померти. Вже за кілька днів одну з собак повинні були забрати до нового дому. Проте вона не дочекалася, їй не дали жодного шансу. За даним фактом жорстокого поводження з тваринами ми поінформували зоозахисні організації нашої області, а також Київське товариство захисту тварин, додавши фотографії.

  Також хотілося б поділитися своєю історією, пов'язаною саме з цими собаками. У березні цього року, коли в мене було погане самопочуття, я пішла до аптеки за ліками. Було вже темно, з-за рогу вийшов незнайомий чоловік і почав до мене чіплятися. Я дуже злякалась, навкруги не було нікого, хто міг би мені допомогти. Та тут саме собаки почали дуже голосно гавкати на чоловіка, а я тим часом втекла. Не знаю, що було б зі мною, якби не ці несподівані чотирилапі охоронці?!

  Так, ми згодні, що тварин не повинно бути на території лікарні та інших соціальних закладів, але хто дає право людям вбивати їх? Це навіть заборонено законом, не кажучи про моральний аспект проблеми! Люди, зупиніться! Якщо ви не хочете або не можете допомогти безпритульним тваринам, просто тихо пройдіть повз. Все починається з малого, і жорстокість в тому числі. 

  Будьте відверті зі своєю совістю, на вас дивляться діти, таке ж відношення може очікувати вас і в старості.

  З повагою жителі міста Скадовська.
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий