» » В Херсоні зникло троє неповнолітніх дітей: всіх знайдено живими і здоровими та повернуто додому

В Херсоні зникло троє неповнолітніх дітей: всіх знайдено живими і здоровими та повернуто додому

Автор: Журналіст від 5-05-2017, 07:00
 
 
  Як повідомляє Відділ комунікації поліції Херсонської області діти, які є жителями Херсона та виховуються у цілком благополучних родинах, і раніше тікали з дому у пошуках розваг. Коли усі спроби батьків самостійно розшукати їх виявились марними, вони звернулися до поліції.

  Поліцейські провели ряд заходів, направлених на встановлення місцезнаходження неповнолітніх, розмістили орієнтування у соціальних мережах, опитали рідних та друзів хлопців і дівчини. Робота дала результат.

  Працівники відділу ювенальної превенції спільно з оперативниками управління карного розшуку обласного главку поліції розшукали хлопців 10-ти і 16-ти років упродовж доби. Молодшого виявили в будинку його родичів у Білозерському районі, а 16-річний підліток розважався з друзями у квартирі одного з них. Пошуки дівчини тривали майже тиждень, її знайшли у знайомого.

  Ніяких протиправних дій у відношенні дітей не скоєно, їх життю та здоров’ю нічого не загрожує, усі вони повернуті рідним. У відношенні батьків складені адміністративні протоколи за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

  Шановні батьки! Велике прохання контролювати місцезнаходження ваших дітей, їх коло спілкування у школі, на вулиці та у соцмережах. Якщо ваша дитина вчасно не з’явилася вдома та не виходить на зв’язок, негайно звертайтеся до поліції.

  Також поліція звертається до усіх громадян! Якщо ви помітили на вулиці чи в іншому місці дитину, яка явно перебуває без супроводу дорослих, виглядає розгубленою чи стурбованою, поцікавтеся, де її батьки і чи вона не заблукала. Якщо у вас є підозри, що дитина втекла з дому чи загубилася, не будьте байдужими та якомога скоріше звертайтеся до найближчого відділу поліції або за номером «102».

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий