» » На Херсонщині фермеру, у якого останні півроку намагаються забрати землю, кинули у вікно гранату

На Херсонщині фермеру, у якого останні півроку намагаються забрати землю, кинули у вікно гранату

Автор: Журналіст від 3-05-2017, 07:15
 
 
  Минулої ночі у будинок фермера з Херсонщини кинули гранату. До таких дій вдалися рейдери, щоб отримати землю.

  "Ми з дружиною спали. Раптом о 4.15 ранку прогримів вибух. Будинок здригнувся. З вікон вилетіли шибки. Двері та стіни пошкодило осколками гранати. На щастя, ми з дружиною перебували y іншій кімнаті", - розповідає Gazeta.ua голова СГПрАТ ім. Кірова Микола Мартиновець.

  До таких методів вдався голова Преображанської сільради зі своєю командою, каже фермер.

"Хочуть силою забрати землю селян, яка перебуває y мене в оренді до 23-25 року. Восени вони організовували рейдерські захоплення землі. Торік на початку листопада обробили гербіцидами більше 300 гектарів озимої пшениці. Нинішньою весною перекультивували 35 гектарів посівів ячменю та ріпаку", - розповідає Микола Мартиновець.
 
  За словами голови господарства, майже рік триває ця "війна". За цей час неодноразово звертався до правоохоронних органів.

  "Написав y районну прокуратуру близько 40 заяв. Відкрито лише 8 кримінальних проваджень. Але навіть відкриті справи не розслідували. Місяць тому написав лист в СБУ, але до сьогоднішнього дня ніхто нічого не робив", - каже фермер.

  На місці злочину поліція знайшла частини гранати Ф1. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 94 Кримінального кодексу України – умисне знищення або пошкодження майна. Карається позбавленням волі на строк від трьох до п'ятнадцяти років.
 
 
 
 
 
Джерело: gazeta.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий