» » В Херсоні безвісти зникла вчителька молодших класів

В Херсоні безвісти зникла вчителька молодших класів

Автор: Журналіст від 16-04-2017, 15:00
 
 
  У Херсоні поліція розшукувала ... вчительку молодших класів однієї зі шкіл обласного центру.

  Про зникнення 44-річної жінки заявила її старша сестра, причому з моменту її зникнення пройшло вже більше тижня. І заявниця всерйоз побоювалася, що зникла безвісти могла стати жертвою нещасного випадку або вбивства. Адже вона не давала про себе знати, а її мобільний телефон не відповідав.

  До пошуків вчительки долучилися і співробітники Корабельного (Комсомольського) відділення Національної поліції, опитувати знайомих і колег розшукуваної. Але яке ж було загальне здивування, коли та, немов ні в чому не бувало, з'явилася в школі, і приступила до роботи!

  А все виявилося просто: самотня і до того ж немолода жінка нарешті зустріла, як їй здалося, любов всього свого життя. Вона з головою поринула в «любовний вир», і не хотіла бачити і чути нікого, крім предмета свого захоплення. Тому відключила мобільний, і не з'являлася у сестри.

  Однак довго бути відсутньою на роботі навіть любов їй не дозволила, і педагогічний обов'язок знову покликав городянку до дітей. Ніяких претензій до неї з боку поліції немає - викладач людина доросла, і має право розпоряджатися своїм життям так, як хоче, аби це нікому шкоди не завдавало.
 
 
Джерело: khersonci.com.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий