» » Скадовським відпочивальникам у цьому році буде дуже важко потрапити на пляжі через перекриті проходи до моря

Скадовським відпочивальникам у цьому році буде дуже важко потрапити на пляжі через перекриті проходи до моря

Автор: Журналіст від 15-04-2017, 10:41
 
 
  11 квітня міський голова Скадовська Олександр Яковлєв разом з членом виконавчого комітету Андрієм Баланом та секретарем виконкому Лілією Козел взяли участь у розширеному засіданні Президії обласного комітету профспілки працівників державних установ України.

  У лютому місяці Олександр Юрійович надіслав на адресу голови Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ Людмили Татаринової листа з проханням вжити дієвих заходів щодо забезпечення дотримання законів України  для вільного доступу громадянам міста до узбережжя Чорного моря. Простіше кажучи, з проханням виділити прохід шириною 2 метри вздовж межі дитячого оздоровчого табору імені Юрія Гагаріна, власником якого є Херсонська обласна профспілка працівників державних установ, жителям західної частини міста для проходу до моря.

  Даний прохід є у Генеральному плані міста. При цьому міська рада пообіцяла взяти на себе витрати на виготовлення проекту землеустрою, оформленню земельної ділянки та встановленню огорожі табору. Так як ДОТ імені Ю.Гагаріна є власністю профспілки, то було скликано Президію обласного комітету профспілки працівників державних установ України для прийняття рішення.

  На засіданні міський голова обгрунтовано пояснив необхідність улаштування даного проходу для жителів міської громади, наголосивши, що переважнуа більшість людей пенсійного віку мешкає саме в тій частині міста. Андрій Балан, підтримуючи сказане міським головою, довів до відома присутніх, що на сьогодні, він виступає від мешканців західної частини міста, якими зібрано 360 підписів з номерами телефонів та адресами з проханням вільного доступу до моря.

  Вислухавши всіх виступаючих, члени Президії прийняли Постанову, де в п.2 сказано: "Враховуючи, що вирішення, порушених у листі міського голови м.Скадовська О.Ю. Яковлєва від 08 лютого 2017 року № 03-09-170, питань, не передбачені чинним законодавством, та можуть привести до порушення прав дітей, які перебувають у ДОТ ім.Гагаріна на оздоровленні та відпочинку, в частині захисту їх прав і свобод, визначених Конвенцією ООН про права дитини, охорони їх життя, здоров’я і власного майна, прийняти рішення не вживати жодних заходів щодо облаштування проходу та проїзду загального користування та не звертатися до Скадовської міської ради для оформлення земельної ділянки під ДОТ ім.Гагаріна відповідно до прийнятих у 2012 році міською радою рішень”.

  Отже доріжки тут не буде. А враховуючи те, що прохід між ДОТ "Нефтянник" і ДОЗ "Червоні вітрила" з недавніх пір знаходиться під замком, жителям західної частини міста .потрапити на море буде дуже проблематично.
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий