» » На Херсонщині злодій, який хотів нажитися на трансформаторі, потрапив до реанімації

На Херсонщині злодій, який хотів нажитися на трансформаторі, потрапив до реанімації

Автор: Журналіст від 9-04-2017, 07:00
 
 
  До реанімаційного відділення Новокаховської районної лікарні потратив молодик з тяжкою електротравмою – численними опіками рук та обличчя. Про це повідомляє прес-служба ПАТ «ЕК «Херсонобленерго».

  Як виявилося пізніше, два товариші в полюванні за легкою здобиччю «полізли» до трансформаторної підстанції, яка знаходиться під напругою, за деталями із кольорового металу. І в саме той момент, коли вони почали розпил металевих частин, і отримали тяжкі ураження струмом. Один із горе–злодіїв втік, залишив свого друга напризволяще, інший потрапив до лікарні у надто тяжкому стані.

  Адже недарма на будівлі трансформаторної підстанції зображено попередження про небезпеку. «Не лізь. Уб’є». І кожна розсудлива людина знає, що електричний струм здатний перетворити тіло людини в череп та кістки. Однак, знаходяться любителі дарівщини, які для того, щоб придбати дозу наркотиків або пляшку горілки, ігнорують попередження та безстрашно лізуть до трансформаторних підстанцій, які знаходяться під високою напругою, ризикуючи здоров’ям та життям.

  Після того, як злодій-невдаха «засвітився» в прямому сенсі слова, стан його залишається складним. Молодик, відверто кажучи, народився в сорочці, бо після такого удару електричним струмом мало хто залишається живим.
 
 
Джерело: pivden.info
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий