» » Два тижні бізнесменів Херсонщини тероризували псевдоподатківці

Два тижні бізнесменів Херсонщини тероризували псевдоподатківці

Автор: Журналіст від 8-04-2017, 13:16
 
 
  Таке відбувається вже з певною періодичністю десь раз на квартал. Перед цим подібна хвиля прокотилася Запорізькою областю. Якщо вам телефонує людина, котра представляється податківцем і просить гроші – негайно звертайтеся до поліції. Так можуть робити тільки шахраї – запевняють у фіскальній службі.

  «Це були дзвінки на підприємства нібито від моїх помічників або, навіть, від мого. Ми встановили цих шахраїв. Вони знаходяться в 38-й колонії аж під Росією. Це неконтрольована територія, місто Свердловськ», – розповів Ігор Клим, начальник ГУ ДФС у Херсонській області.

  На Херсонщині на гачок ніхто не потрапив. Принаймні у фіскальній службі про такі випадки не знають. Хоча у попередні роки улов у шахраїв був, але його важко оцінити. Про деяких жертв може бути навіть невідомо. Зазвичай просять перерахувати 2-3 тисячі гривень. Сума нібито і не велика для підприємця, але з миру по нитці і набереться цілий статок.

  «Схема не нова. Версія: нібито приїжджає якась перевірка, аби зустрічати цю перевірку необхідні якісь кошти, давали реквізити карток. Ми за один день тільки три картки Ощадбанку заблокували», – говорить Ігор Клим.

  Подібні випадки траплялися і в попередні роки, хоча схеми шахрайських дій були різні. Фантазії зловмисникам не бракує, але слухати їх все одно не варто.
 
 
Джерело: pivden.info
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий