» » Євробачення-2017 буде в Херсоні?


Євробачення-2017 буде в Херсоні?

Автор: Екатерина Алексеевна від 15-05-2016, 18:00
Євробачення-2017 буде в Херсоні?


Принаймні саме таке амбіційне завдання - провести фінал наймасштабнішого в Європі музичного конкурсу поставили перед собою голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв та міський голова Херсона Володимир Миколаєнко.

"Співачка Джамала, яка представляла Україну на конкурсі Євробачення-2016, здобула перше місце! Від імені Херсонської обласної адміністрації вітаю усіх громадян з її блискучою перемогою. Це ще одна перемога незалежної України. Голос Джамали – це голос усього народу України, який сьогодні веде боротьбу за свою свободу.
Разом із Володимиром Миколаєнком тепер маємо завдання добитися проведення Євробачення-2017 у Херсоні. Така подія мала б не лише економічне, а й важливе політичне значення.
Але економічні чинники будуть визначальними в прийнятті рішення і представленні Херсона, як можливого місця проведення Євробачення-2017. Нам потрібен розвинутий аеропорт, сучасні дороги, європейська інфраструктура для запрошення гостей і лобіювання Херсона на національному та міжнародному рівні", - вважає Андрій Гордєєв.

P.S. Вже на завтра, 16 травня голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв запросив на нараду з цього приводу міського голову Володимира Миколаєнка. А працювати над проектом він почав вже сьогодні...


Джерело

реклама партнерів
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий