» » На Херсонщині нова гребля перекрила подачу води до Криму

На Херсонщині нова гребля перекрила подачу води до Криму

Автор: Журналіст від 2-04-2017, 18:31
 
 
  На Херсонщині побудували греблю на Північно-Кримському каналі, яка перекриває подачу води до Криму.  Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив керівник проекту Майдан Закордонних Справ і головний редактор видання Blackseanews Андрій Клименко.

  «Символічно. Це ворота до Криму. З одного боку, у Херсонській області, вони мокрі, з іншою, з боку окупованого Криму, сухі. І будуть сухі до закінчення окупації. Колегам зі ЗМІ - використовуйте на здоров'я. Із посиланням, звідки взяли. Фото не мої. Автор - інкогніто, але наша людина і знімав спеціально для нас. Хто не в темі - це гребля в Північнокримському каналі, що перекриває подачу води до Криму. Раніше замість неї були мішки з піском... А канал хоч і називається Північнокримський, проходіт через всю Херсонську область від Каховки до Криму, більше 100 км. і зрошує майже половину її площі. На території Херсонщини витрачається приблизно 1/5 частина стоку. Тому і гребля... P.s. Доведеться-таки окупантам будувати водовід прісної води з РФ до окупованого Криму по дну Чорного моря...», – написав Клименко.
 
  Нагадаємо, на Херсонщині на 91 кілометрі Північно-Кримського каналу, поблизу адміністративного кордону області з Кримом, Державним агентством водних ресурсів України у травні 2014 року була побудована тимчасова гребля, яка стала водомірним порогом для обліку кількості дніпровської води, що поставляється каналом. Ця гребля забезпечила безперебійну подачу води по Північно-Кримському каналу для потреб рисосіючих підприємств Каланчацького району. У 2015 році на 107 кілометрі каналу біля адмінкордону з Кримом було почато будівництво постійної стаціонарної капітальної греблі, яка забезпечить збільшення на Херсонщині площі зрошуваних земель на 7 тис. гектарів, подальший розвиток у регіоні рисосіяння, а також заводнювання ряду висохлих водоймищ для потреб риборозведення.
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий
Цитата
  • Группа: Гости
  • ICQ: {icq}
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
Дякую херсонцям за хороші фото ! Піднімають настрій.