» » На в'їзді до Скадовська виросла шеренга молодих садженців ялівця (ФОТО)

На в'їзді до Скадовська виросла шеренга молодих садженців ялівця (ФОТО)

Автор: Журналіст від 1-04-2017, 16:33
 
 
  30 березня, скадовчани взяли участь у загальноміській толоці з висадки ялівця віргінського. Результатом дружньої праці стала шеренга молодих садженців, які через декілька років утворять вічнозелену огорожу та гарну картину на в'їзді у місто.

  Було висаджено 100 саджанців.  А загалом, як повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук міський голова, планується висадити 246 дерев.

  "Вважаю, що на цей рік завдання виконано. Тепер головне вберегти молоді дерева від спеки. Доручив КП "Очисні споруди" раз на тиждень здійснювати інтенсивний полив платанів і ялівців. Дякую усім за активну участь у міських толоках", - написав Олександр Яковлєв.

  Особливу подяку він висловив активістам "Клуба любителей Скадовска" за ідею з посадкою дерев. Саме на сторінці Клубу рік тому було опубліковано: "ГО«Молоді Ініціативні» під патронатом Скадовської Міської Ради та за підтримки Скадовської державної районної адміністрації пропонує при в’їзді до міста відгородити та закрити вид на кладовище насадженням дерев виду «Ялівець звичайний колоновидний».

  Як бачимо, дана публікаціє не обмежилась обговоренням. Вчора пропозація отримала реалізацію. І реалізаціє ця буде мати продовження, про що також повідомляє міський голова: "Хто не встиг долучитися - не засмучуйтеся. Слідкуйте за новинами, ми обов'язково будемо продовжувати"
 
 
 
 
 
 
 
Джерело: pivden.info
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий