» » Колишній херсонський міліціонер бере активну участь у діяльності терористичної організації «ДНР»

Колишній херсонський міліціонер бере активну участь у діяльності терористичної організації «ДНР»

Автор: Журналіст від 29-03-2017, 18:23
 
 
  Прокуратурою Херсонської області скеровано до суду обвинувальний акт відносно колишнього начальника слідчого відділу одного із райвідділів Херсонського міського управління УМВС України в Херсонській області, який обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченому ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.

   Встановлено, що зазначений посадовець з липня 2014 року по теперішній час включно перебуває на території Донецької області та, діючи за попередньою змовою групою осіб, вчиняє умисні дії, спрямовані на насильницьку зміну, повалення конституційного ладу та захоплення державної влади в Україні, а також бере активну участь у злочинній діяльності терористичної організації «Донецька народна республіка».

  Оскільки обвинувачений переховується від слідства та суду на тимчасово окупованій території, стосовно нього проведено спеціальне досудове розслідування в порядку, передбаченому законодавством. 

  Кримінальні правопорушення, інкриміновані обвинуваченому є особливо тяжкими злочинами, за вчинення яких передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.
 
 
Джерело: pivden.info
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий