» » На Скадовщині військовослужбовці знищили 96 живих акацій

На Скадовщині військовослужбовці знищили 96 живих акацій

Автор: Журналіст від 25-03-2017, 13:17
 
 
  В урочищі "Топази" лісник Скадовського лісгоспу почув звук працюючих бензопил — та не однієї, а декількох! Відправившись туди, він виявив добрий десяток чоловіків у камуфляжі, поспіхом забиваючих КАМАЗ тільки що зрубаними і очищеними від віток ствбурами акацій. При цьому на вантажівці були військові номери. А самі порубщики-нелегали у камуфляжі з емблемами ЗСУ виявилися військовослужбовцями з частини, дислокованої на Скадовщині. Вони з ходу заявили, що виконують завдання командування. 

  "Нікого затримувати лісник не став — з десятком браконьєрів він просто не впорався б. Правда, факт нелегальної вирубки був задокументований, а всі матеріали пішли до поліції. Збитки ще підраховуються, але вони не малі: військовослужбовці бензопилами зрізали у цілому 96 живих акацій, які зростали в урочищі 40—45 років", — розповідає директор лісомисливського господарства Валерій Войналович. 

  Районна поліція за фактом незаконної вирубки почала кримінальне провадження. Оперативникам і слідчим ще треба буде встановити осіб браконьєрів в погонах і перевірити, чи була така вирубка одиничною. Адже місцеві жителі говорять, що і раніше натикалися на невідомих у формі у навколишніх лісопосадках.  Незрозуміло також, чому їм знадобилося стільки дрів, якщо Міністерство оборони поставляє деревину для опалення у пункти тимчасової дислокації військових частин. І якщо цих постачань в якийсь табір не було, то цим самий час зайнятися не поліції, а військовій контррозвідці. Може, хтось з постачальників пустив дрівця наліво або банально привласнив гроші, відпущені на їх закупівлю? 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий
Цитата
  • Группа: Гости
  • ICQ: {icq}
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
Так ЗСУ, так скрутний час , але ж погоджувати тре...