» » В Херсоні на судні під прапором Маршалових островів виявили психотропні лікарські речовини

В Херсоні на судні під прапором Маршалових островів виявили психотропні лікарські речовини

Автор: Журналіст від 17-03-2017, 16:07
 
 
  Вчора на судні закордонного плавання вилучено незадекларований психотропний лікарський засіб.

 Так, з міста Александрія Єгипет до причалу Херсонського морського торгівельного порту в зону митного контролю митного поста «Херсон-порт» прибуло судно закордонного плавання під прапором Marshall Island (Маршалові острови) без вантажу. Капітаном судна є громадянин Туреччини.

 В ході проведення митного контролю судна в судовій аптечці для зберігання ліків, яка знаходиться у медичній кімнаті, виявлені пігулки лікарського засобу «Phenobarbital 100», які не були задекларовані капітаном судна письмово чи при усному опитуванні.

 Відповідно до Постанови КМУ №770 від 06.05.2000, фенобарбитал відноситься до психотропних речовин, обіг яких обмежено.

 За порушення митних правил на капітана судна, громадянина Туречини, складено протокол за статтею 472 Митного кодексу України. Пігулки вилучено. Справу скерують до суду, який і визначить покарання.

 Довідково: Стаття 472. Незаявлення за встановленою формою точних та достовірних відомостей (наявність, найменування або назва, кількість тощо) про товари, які підлягають обов’язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України, -тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів, транспортних засобів з конфіскацією зазначених товарів, транспортних засобів.
 
 
Джерело: pivden.info
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий