» » Скадовськ вже розпочав активно готуватися до курортного сезону

Скадовськ вже розпочав активно готуватися до курортного сезону

Автор: Журналіст від 18-02-2017, 09:22
 
 
  У Скадовську триває реконструкція набережної - завезять пісок, встановлюють залізобетонні конструкції. 

  "Ніколи ще так рано Скадовськ не починав готуватися до курортного сезону - будують, перебудовують, пересувають, покращують. Навіть довелося  "Iloveskadovsk" переставити на нове місце. Так, конструкція на новому місці дійсно виглядає добре, але... Щось тут не так. Це лише мені здається, що "Iloveskadovsk" перетворився на "Я люблю шаурму з ручками".  Ефектно проте", - пише у своєму блозі Олександра Яблонська.  Дійсно, фото, зроблене Олександрою, зафіксувало якось незвично змінений арт-об'єкт.
 
 
  Та це тимчасово. Роботи продовжуються, тож інсталяцію встановлять зручніше, обіцяють учасники "Клуба любителей Скадовска". "Працівники обіцяли до травня закінчити. Думаю, на новому місці конструкція виглядатиме ще більш ефектно", - написав у Фейсбук Артем Костюченко. Він же виклав у мережу відео перенесення "нашого коханого "Іloveskadovsk" за участі активістів Клубу та невеликий фрагмент про розбиранню бетонних спусків в морі.
 
 
 
  А Олександра Яблонська опублікувала справжній фоторепортаж з місця проведення робіт. Та ще й з влучними коментарями. 
"Нескінченно можна дивитися на три речі: як горить вогонь, як тече вода і як працюють інші люди. І все це є взимку на центральному пляжі. Бригада ПМК-156 забезпечила роботу і вогонь - роботу з вогником. Вода в морі. Крига скреснула.  Далі працює бригада з КП"Очистниє споруди" - прибирають сходинки в морі. Парапет залишається. Давно в Скадовську взимку не було такого руху. Сподіваюся результат буде гідним", - пише авторка.
 
 
 
 
 
 
 
  "А скадовські пляжі доки відпочивають, відтають і загоряють", - завершує свою розповідь Олександра.
 
 
Джерело: skadnews.in.ua


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий