» » В Генічеському районі нелегальні таксисти напали на автобус із пасажирами

В Генічеському районі нелегальні таксисти напали на автобус із пасажирами

Автор: Журналіст від 8-02-2017, 16:00
 
 
  Свавілля нелегальних таксистів на території Генічеського району триває. Цього разу кричущий випадок стався неподалік від залізничного вокзалу в Новоолексіївці.

  2 лютого рейсовий автобус Новоолексіївка - Чонгар був знятий з маршруту і на прохання військових повіз їх на навчання. Згідно договору з райдержадміністрацією перевізник надав інший автобус, який о 8:35 прибув в Новоолексіївку до приходу поїзда з Києва.

  Це не сподобалося нелегальним таксистам, які розраховували скористатися ситуацією і непогано заробити. Таксисти накинулися на водія і керівника фірми перевізника Наталю Малярову з погрозами та образами. Причому все це відбувалося на очах у пасажирів, які сідали в автобус.

  Коли автобус, згідно з графіком, повинен був відправлятися, натовп нелегальних таксистів оточили транспорт і почали його розгойдувати, налякавши всіх пасажирів. Водієві довелося давати по «газам», і в буквальному сенсі, вириватися з оточення.

  На наше запитання, чому на місце події не викликали поліцію, Наталія Малярова відповіла: «Ми не могли чекати приїзду співробітників поліції, потрібно було везти пасажирів у Чонгар. Та й навіщо їх викликати? Скільки разів зверталися в поліцію по подібних ситуаціях в Новоолексіївці, Генічеську та Чонгарі - сенсу ніякого ».

  Губернатор Херсонщини Андрій Гордєєв неодноразово підкреслював - щоб повернути окуповані території, Херсонська область повинна стати візитною карткою. З огляду на таке свавілля в Генічеському районі на очах у людей, що перетинають адмінкордон з півостровом, Крим ми можемо ніколи не повернути.
 
Джерело: genichesk.co.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий