» » Прокуратурою області порушено справу про повернення частини пляжу Скадовській міській раді

Прокуратурою області порушено справу про повернення частини пляжу Скадовській міській раді

Автор: Журналіст від 28-01-2017, 13:24
 
 
  Прокуратурою Херсонської області порушено справу про розірвання договору оренди частини центрального пляжу в Скадовську приватним підприємством "Еліна" шляхом вилучення земельної ділянки та повернення її Скадовській міській. 27 січня на адресу Скадовської міської ради надійшла відповідна копія позовної заяви до Господарського суду Херсонської області.
 
  Міський голова Скадовська Олександр Яковлев на своїй сторінці у Фейсбук висловлує подяку Херсонській прокуратурі за такий позов. "Хочу зазначити що це стало можливим завдяки планомірній роботі Скадовської районної державної адміністрації та Скадовської міської ради. Завдяки цьому ми наведемо порядок на міських пляжах", - зазначає міський голова. 

  Він розповідає, що 28 грудня 2015 року комісією з питань здійснення контролю за дотриманням орендарями умов договорів оренди пляжів проведено обстеження дотримання умов оренди пляжів в м. Скадовськ. У результаті обстеження зафіксовано, що орендарі пляжів неналежним чином виконують умови договору: трава не вивозиться, парапет потребує ремонту, пісок в недостатній кількості. Олександр Яковлев підкреслює, що "саме такі вимоги було викладено в договорі оренди: щорічно, до початку оздоровчого сезону, завозити 300 тон морського піску на пляж, проводити ремонт бетонних парапетів, своєчасно вивозити морські водорості, облаштувати спуски зі східцями до моря, фонтанчики з питною водою, протягом сезону спушувати пісок на території пляжу двічі на місяць".

  20 липня 2016 року дане питання розглядалось на спільному засідання міської ради та Скадовської райдержадміністрації щодо підвищення ефективності використання пляжної території та дотримання правил благоустрою на землях рекреації,  після чого всім орендарям пляжів були направлені приписи щодо усунення порушень. Приписи віконані не були, що зафіксовано комісією у серпні минулого року.

  "Сподіваюся, що прокуратура не зупиниться, - пише Олександр Яковлев, - і схожі позови отримають інші орендарі пляжів, які неналежно виконують умови оренди".
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий