» » Які штрафи загрожують за дешеві вживані авто на номерах ЄС

Які штрафи загрожують за дешеві вживані авто на номерах ЄС

Автор: Журналіст від 4-05-2016, 15:00
Які штрафи загрожують за дешеві вживані авто на номерах ЄС


Зараз в інтернеті з’явилося багато пропозицій про продаж авто на іноземній реєстрації та за вигідною ціною. У Верховній Раді навіть розглядається законопроект, який пропонує узаконити довгострокове перебування автомобілів на іноземній реєстрації.

Посередники, які пропонують такі послуги запевняють, що проблем з авто на території України не буде і максимальна міра покарання за просрочення виїзду тимчасово ввезеного авто разова сплата штрафу 8500 грн., йдеться у повідомленні fakty.ictv.ua.

Міфи про так звану «пересічку” розвіяв генеральний директор Асоціації автоімпортерів України Олег Назаренко.

– Розвію ще один популярний обман про те, що можна купити нерозмитнене авто, сплатити один раз штраф за невиїзд протягом 5-10 днів 8500 грн і кататися собі спокійно. Продавці нерозмитнених авто говорять вам, що штрафувати 2-3 рази не можуть мовляв «один раз сплатив штраф 8500 грн і катайся”. От було рішення КС про 469 статті Митного кодексу і тепер штраф беруть по 470 статті Митного кодексу.

Так, я згоден: за ст. 470 МКУ ви заплатите штраф один раз. Але при оформленні протоколу на цей штраф митниця змусить вас написати зобов’язання про вивезення транспортного засобу. І ви зобов’язані будете не кататися з квитанцією 8500 грн, а вивезти авто, а у разі не вивезення або у разі відмови у митниці за фактом виявлення не вивезення автомобіля з’являться передумови для кваліфікації ваших дій за статтею 485 МКУ. А це вже не штраф 8500 грн, а штраф 300% вартості розмитнення вашого авто, – пише Назаренко.

Експерт додає, що відповідальність на людину, яка втягнула вас в цю схему перекласти не вийде, адже ніяких доказів її участі в цьому немає.

Источник
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий