» » На Херсонщині планують побудувати потужну вітрову електростанцію

На Херсонщині планують побудувати потужну вітрову електростанцію

Автор: Журналіст від 6-01-2017, 08:30
 
 
  «Укргазбанк» розпочав фінансувати будівництво в Херсонській області вітрової електростанції потужністю 70 МВт.

  Новотроїцька ВЕС, яку зводить компанія «Віндкрафт Таврія», увійде в трійку найбільших і найпотужніших в Україні, передає ukrgasbank.com.

  Як зазначив директор департаменту екологічного реінжинірингу і впровадження проектів ресурсозбереження «Укргазбанку» Родіон Морозов, розвиток альтернативної енергетики - це дуже важливий крок на шляху енергетичної незалежності України.

  «Реалізація цього масштабного проекту за участю досвідчених міжнародних фахівців енергетичної галузі та у сфері розвитку вітрових електростанцій є вагомим внеском у розвиток як регіональної економіки, так і економіки країни в цілому», - підкреслив він.

  Передбачається, що Новотроїцька ВЕС, яку планують побудувати до кінця 2017 року, буде поставляти вироблену електроенергію в загальну мережу України.

  Група компаній «Віндкрафт» ( «Віндкрафт Україна» і «Віндкрафт Таврія»), яка вже володіє на Херсонщині вітровими електростанціями загальною потужністю 30 МВт, планує побудувати в області крім Новотроїцької ще й Овер'янівську ВЕС, загальна потужність яких складе 140 МВт. Загальний обсяг інвестицій в проект оцінюється в 220 млн євро, які будуть спільно профінансовані «Укргазбанком», компаніями «Віндкрафт Україна», «Віндкрафт Таврія» і міжнародними фінансовими організаціями.

  Згідно з попередніми підрахунками, прогнозований річний обсяг виробництва електроенергії Новотроїцької і Овер'янівської ВЕС складе близько 470 ГВт-год.
 
Джерело: 24news.com.ua 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий