» » Про що мріють юні мешканці Херсонщини

Про що мріють юні мешканці Херсонщини

Автор: Журналіст від 2-01-2017, 18:23
 
 
  Дід Мороз відкрив свою резиденцію на Херсонщині. Він сам, його онука Снігуронька, веселі ельфи і доброзичливий Сніговик зустрічають дітвору в лісовому урочищі Нижні Карабаї неподалік від міста Олешки.

  І навіть епідемія грипу на завадила дітлахам зустрітися з улюбленими новорічними персонажами. За перші 5 днів з моменту відкриття резиденції в гості до Дідуся Мороза приїхали близько тисячі хлопчиків і дівчат з Херсона, Каховки, Скадовська. І навіть з сусіднього обласного центру - Миколаєва.

  Юні гості незмінно отримують від Діда Мороза подарунок на пам'ять: красиву фігурку півня з тканини - як нагадування про те, що 2017 рік за східним календарем буде роком Вогненного Півня. Самі діти частенько залишають в резиденції листи Дідові Морозу, на які він обов'язково відповідає (якщо автори не забули вказати зворотну адресу).

  Помічники доброго дідуся, які обробляють кореспонденцію, кажуть, що дітвора просить у Діда Мороза в подарунок не тільки іграшки, але часом і досить дорогі девайси - наприклад, айфони останнього покоління.

  Але куди частіше діти висловлюють побажання, щоб в Україні настав мир і їх батьки, що воюють на східному фронті, повернулися додому. Або щоб розлучені батьки нарешті помирилися і у дитини знову була повноцінна сім'я.
 
  Нажаль, з цим Дід Мороз не в силах допомогти.
 
 
Джерело: khersonci.com.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий