» » Вперше у Скадовську відбувся "Благодійний новорічний бал 2016"

Вперше у Скадовську відбувся "Благодійний новорічний бал 2016"

Автор: Журналіст від 26-12-2016, 15:04
 
 
Що може бути краще ніж благодійність? А саме допомога нашому майбутньому, підростаючому поколінню. Ось і в Скадовську не обминули цю проблему, яка турбує кожного з нас.
 
Під патронатом міського голови Яковлева Олександра Юрійовича, та за підтримки його дружини Тетяни і цілої армії благодійників та небайдужих мешканців, 24-го грудня в стінах міської ради, було проведено благодійний бал. Це перший сучасний благодійний бал, який вписав нову сторінку в історії Скадовська.
 
Міська рада цього дня перетворилась на палац, прикрашеними сходами якого піднімались прекрасні дами у вечірніх сукнях під руку зі своїми кавалерами, відчувалась атмосфера чогось таємничого і загадкового. У фойе стояла статуя оленя, що світився і приваблював сфотографуватися на його фоні, пропонувались вишукані страви і напої.

"Пані та панове! Епоха бальних танців не залишилась в далекому 19 столітті, вона відроджується", - так розпочали бал ведучі: Анатолій та Ольга, Костянтин та Дарина. Анатолій згадав ті часи, коли дружина засновника нашого міста пана Скадовського організовувала благодійні бали. І сьогодні, як повідомив ведучий, у міській раді було вирішено відродити цю славну традицію і започаткувати її у новітній історії міста.

І ось прозвучали перші чарівні звуки полонезу у виконанні камерного оркестру обласної філармонії під керівництвом Владислава Білявського, і на танцполі з'вились дебютанти - 25 пар, на чолі яких виступав мер міста Олександр з дружиною Тетяною.
 
 
Дівчата та їх кавалери дуже нервували, кожна пара намагалася бути найкращою, адже це їх перший вихід, перший танець, якому передували два місяці напружених тренувань.  Та хвилювання були даремні - це було дуже гарно, і що може бути красивіше, ніж елегантні, немов літаючі над паркетом, пари?

Після першого танцю мер міста привітав всіх присутніх та наголосив, що проведенням цього заходу, як і взагалі нашим мирним життям ми завдячуємо нашим захисникам. Згадавши останні події на Сході, він запропонував вшанувати хвилиною мовчання всіх загиблих.  

А далі бал продовжився - маленькі модниці демонстрували бальні сукні від Олени Бут, чудову композицію виконала Олександра Грибальова, зачаровували присутніх майстерним виконанням бальних танців учасники колективу "Каравела".
 
 
 
 
 
І звичайно, майстер-клас показали скадовські метри бального танцю - Лариса та Володимир Шаронови. Без цієї зіркової пари неможливим би був і сам бал, адже саме вони готували учасників до дебюту. Саме вони, Лариса та Володимир, і були обрані королевою та королем балу.
 
 
І знову, і знову на паркет виходили пари. Вальс, танго, полька, віденський вальс...
 
 
Були і конкурси, і привітання.
 
 
 
Та найголовнішим моментом балу був саме благодійний аукціон, під час якого Олександр Грищенко оголошував вартість лотів, і всі бажаючі мали змогу придбати витвори мистецтва, виготовлені іншими учасниками. 
 
 
Всі гроші, отримані на аукціоні, підуть на придбання обладнання для дитячого відділення Скадовської лікарні, як повідомив Олександр Яковлев. А зібрано було чимало - понад 9 тис.грн.
 
 
Один з лотів, який виготовлено вихованцями Скадовської школи мистецтв
 
Дякі лоти оголощувались повторно, а один - відразу ж пішов до скриньки, прикрасити відділення для діточок. 
Велика подяка небайдужим скадовчанам. Велика подяка організаторам казкового балу.
Привітали добре починання Скадовської міської ради і голова районної державної адміністрації Віктор Турик, і помічник народного депутата України Федора Негоя Вадим Закусило, які були запрошені на благодійний бал разом з дружинами: "Сподіваємось, що відтепер благодійні бали стануть доброю традицією. Творити добро легко, якщо цього дійсно хочеш".
 
 
За матеріалами skadnews.in.ua та публікацією Андрія Павлюка у мережі Фейсбук.
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий