» » Довідку про відсутність судимості на Херсонщині можна отримати без бюрократичної тяганини

Довідку про відсутність судимості на Херсонщині можна отримати без бюрократичної тяганини

Автор: Журналіст від 23-12-2016, 16:43
 
  Довідка про відсутність судимості може знадобитися у різноманітних ситуаціях. Вона необхідна для оформлення закордонного паспорту, відкриття візи, працевлаштування за кордоном, отримання виду на проживання, дозволу на носіння зброї, ліцензії на роботу з наркотичними, психотропними речовинами та при оформленні на роботу з вибухонебезпечними речовинами, а також для всиновлення, опікунства, відкриття дитячого будинку сімейного типу. Крім того, довідка може бути затребувана банківськими й кредитними установами, органами соціального забезпечення.

  Зручно й оперативно отримати цю актуальну послугу через Інтернет можна за допомогою порталуiGov, перейшовши за посиланням https://igov.org.ua/service/1/general та обравши відповідний регіон.

  На даний час електронна послуга доступна жителям 4-х областей, у тому числі Херсонської. За допомогоюiGovвже надано більше 4-х тисяч довідок про відсутність судимості, з них 144 – херсонцям. При цьому середня оцінка, виставлена користувачами з Херсонщини, які отримали послугу, є найвищою порівняно з іншими регіонами і становить 4,65 бали за 5-бальною системою (https://igov.org.ua/service/1/statistics).
 
Джерело: ksza.ks.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий