» » Херсонським підприємцям «маніпуляції» по зарплаті коштували 4 мільйони гривень

Херсонським підприємцям «маніпуляції» по зарплаті коштували 4 мільйони гривень

Автор: Журналіст від 22-12-2016, 09:25
 
 
  Як повідомляє Головне управління ДФС у Херсонській області з початку року спеціалісти управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області встановили порушення вимог податкового законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів  у 48 приватних підприємців нашої області. Серед типових порушень: виплата заробітної плати без нарахування та сплати єдиного соціального внеску, оформлення працівників на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи за повний робочий час, встановлений підприємцем, виплата заробітної плати не в повному обсязі та інші порушення трудового законодавства.

  За результатами проведеної контрольно-перевірочної роботи несумлінним підприємцям донараховано 4,1 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб, штрафних санкцій та пені. З них  бюджет вже отримав  0,4 млн. гривень.

  Як наголосив начальник фіскального відомства області Ігор Клим, кожен найманий працівник погоджуючись обходити закон і працювати без трудової угоди або ж за фіктивними домовленостями, приречений на програш у тяганині з працедавцем, який щоразу змінює правила гри. Такі роботодавці, як правило, не враховують того, що за роботу вночі треба платити більше, а у свята та неробочі дні – вдвічі більше. А працівники втрачають низку соціальних пільг.
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий