» » Пташиний грип крокує Херсонщиною

Пташиний грип крокує Херсонщиною

Автор: Журналіст від 18-12-2016, 12:45
 
 
  У Херсонській області виявлено нові осередки пташиного грипу

  У особистому підсобному господарстві громадянина в селі Новодмитрівка Генічеського району була зареєстрована загибель птиці від пташиного грипу.

  Проби біоматеріалу були направлені до Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м Київ). 16 грудня 2016 року встановлений діагноз щодо грипу птиці.

  Для координації дій з локалізації та ліквідації спалаху грипу птиці вранці 17 грудня було проведено екстрене засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Генічеській райдержадміністрації, яка своїм рішенням затвердила план по ліквідації захворювання, визначила межі епізоотичного вогнища, зон захисту та нагляду.

  На в'їзді в Новодимитрівку встановлюється шлагбаум.

 Також 17 грудня 2016 Управління Держпродслужби в Каховському районі ініціювало засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. Його метою стали локалізація і ліквідація вогнищ пташиного грипу, виявленого в селі Цукури (домашня птиця) і в мисливських угіддях (штучні ставки «Чорна долина») Новокам'янської сільради (дикі перелітні птахи).

  На комісії обговорили першочергові дії компетентних служб для локалізації і ліквідації інфекції. затвердили спільний план дій. Зараз в районі активно ведеться масово - роз'яснювальна та інша невідкладна робота для забезпечення безпеки.

  В осередках захворювання проводяться заходи щодо локалізації та недопущення поширення вірусу пташиного грипу.

  Як повідомлялося раніше, 30 листопада 2016 фахівці ветеринарної медицини зареєстрували випадок гострого вірусного захворювання - пташиного грипу в Херсонській області, повідомила прес-служба Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.
 
  Згідно з повідомленням, ветеринари зафіксували загибель від пташиного грипу різних видів птиці в особистих підсобних господарствах в селі Новоолександрівка Каланчацького району.
 
 
Джерело: opgks.info

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий