» » Працівники Херсонської ОДА створюють свято для дітей-сиріт

Працівники Херсонської ОДА створюють свято для дітей-сиріт

Автор: Журналіст від 17-12-2016, 13:14
 
 
  Найдобріший флешмоб 2016 року крокує Херсонщиною. Цей флешмоб проходить вже кілька тижнів, його спеціально не рекламують в соцмережах, але все більше й більше людей та організацій беруть у ньому участь. Важко сказати, хто першим його провів у нас в Україні, але найбільш відомим із засновників цього флешмобу є той, якого ми називаємо Святий Миколай.

  Адже новорічні свята, починаючи з 19 грудня і закінчуючи 14 січня, – це той час, коли найбільш за все хочеться дива, хочеться приємних вражень та подарунків, а найкращі дива – ті, які ти робиш сам, найприємніші враження від подарунків ти отримуєш, коли сам їх даруєш.

  Спеціалісти з Департаменту інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політики ХОДА  теж вирішили стати помічниками Миколая і створити невеличке свято для дітей-сиріт з Херсонської області, батьки яких загинули у АТО: вони зібрали гроші, закупили подарунки та відправили УкрПоштою окремо кожній дитині.

 - Це рішення наше особисте. Поруч з нами працюють дівчата з ГО  "Оберіг", в них ми взяли список діточок, що мешкають в районах: у місті активні громади, діючі, а у віддалених селах хто допоможе? - каже головний спеціаліст Департаменту Катерина Деревянко. - Наймолодша в нас дівчинка Чуприна Вікторія (11.02.2015 р.н.) з села Костогризове - їх у сім'ї 3 дитини ( 1 рік, 3 та 10 років), мешкають у Олешківському районі. Максимальний вік дитини -15 років.

  Таку акцію колектив Департаменту проводить вже вдруге. Гроші – близько 3 тисяч гривень - зібрала первинна профспілкова організація Департаменту, яку очолює  Сергій Маслов.
 
 
  Діткам, що ходять вже до школи, купили ланчбокси, сумки для спортивної форми та інші шкільні дрібниці. Дівчатам купили набори для плетіння браслетів, а хлопцям - конструктори. Наймолодшим -  кубики з азбукою та цифрами: мамам, дідусям та бабусям буде чим зайнятися, щоб розвивати дітей.

  Любі наші читачі, розкажіть нам про те, як ви або ваші знайомі стали помічниками Миколая – про благодійні справи – сумма та масштаби не мають значення, бо у всіх різні можливості.  Ми напишемо про вас: не задля реклами чи піару, а щоб надихнути інших. 

  Новорічні свята –  час, щоб творити дива – робити подарунки та допомагати іншим, тож нехай це стане найкращим флешмобом 2016 року!

  В КП "Оберіг", до речі, є ще списки діточок, які будуть раді отримати подаруночок від помічника Миколая.
 

Джерело: tavria24.net

 


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий