» » Потяг Єднання України «Труханівська Січ» 19 грудня зустрічатимуть в Херсоні

Потяг Єднання України «Труханівська Січ» 19 грудня зустрічатимуть в Херсоні

Автор: Журналіст від 17-12-2016, 10:07
 
12 грудня відбулась церемонія відправлення четвертого Потягу Єднання України «Труханівська Січ» до південних та східних міст України. Спеціальний потяг №918/917 «Різдвяний потяг Святого Миколая» подорожуватиме з 12 по 22 грудня. Пасажири цього потягу – волонтери, студенти, громадські діячі та військові зі східних та західних областей. Молодь, яка піклується про своє майбутнє, їде налагоджувати прямий діалог з однолітками в південні та східні міста України. Урочисте відправлення потягу відбулось з першої платформи Київського залізничного вокзалу.  
 
 
У місті Чигирин, що на Черкащині, потяг стане Різдвяним - волонтери завітають до резиденції Святого Миколая та отримають від нього подарунки, які потім передадуть дітям та військовим, які перебувають у зоні АТО.

Відповідно до графіку 18 грудня потяг зустрічатимуть мешканці – Генічеська, 19 грудня – Херсона та Миколаєва.

Акція ініційована волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної єдності.

Мета заходу – сприяти консолідації суспільства та взаєморозумінню мешканців різних куточків України, піднесенню патріотичного духу українців, а також популяризація національної культури, повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Нагадаємо, що перший агітаційний потяг «Труханівська Січ» з Києва на схід України відправився 20 квітня 2016 року. Тоді Укрзалізниця надала 9 вагонів, у яких волонтери везли великодні подарунки для дітей і дорослих, військових, які перебували в прифронтовій зоні, продуктові набори й україномовні книжки. Потяг курсував за маршрутом Київ – Полтава – Харків – Бахмут– Красний Лиман – Слов’янськ – Краматорськ – Дружківка – Костянтинівка – Лозова – Красноград – Харків – Полтава – Київ упродовж дев’яти днів. 

Другий потяг єднання курсував з 21 по 26 травня цього року з Києва до міст Луганської області. Мистецькі, просвітницькі та патріотичні заходи в рамках акції відбулися, зокрема, у містах Сватове, Рубіжне та Лисичанськ.

З 20 жовтня до 6 листопада учасники третього туру акції відвідали Вінницю, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Чернівці, Коломию, Івано-Франківськ, Львів, Мукачеве, Ужгород, Сяни (Яворів), Луцьк, Рівне та повернулись до Києва. В місцях зупинки Потягу військовослужбовці знайомили мешканців міст та молодь з можливостями військової служби за контрактом в ЗСУ, музичним мистецтвом військового оркестру, фахівці з мінно-вибухової безпеки проводили тематичні заняття, також відбулось знайомство з особливостями «виховання» та несення служби чотирилапими помічниками.
,
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий