» » Щоденна роз'яснювальна робота не допомогла черговим жертвам інтернет-шахраїв

Щоденна роз'яснювальна робота не допомогла черговим жертвам інтернет-шахраїв

Автор: Журналіст від 5-12-2016, 21:10
 
 
   Як повідомляє Відділ комунікації поліції Херсонської області Незважаючи на широку профілактично-роз’яснювальну роботу, яку проводить поліція області, громадяни через свою довірливість продовжують ставати жертвами інтернет шахраїв.
 
  Шахрай виставляє на сайт товар, нібито для продажу, і пропонує здійснити передоплату або перерахувати завдаток. Після того, як жертва перерахувала гроші, зловмисник перестає виходити на зв’язок. Іноді трапляється, що жертва надсилає товар замовнику, а грошей за нього так і не отримує.
 
  Упродовж минулої доби до чергової частини Дніпровського відділення поліції надійшло повідомлення від 51-річної місцевої жительки. Жінка розповіла, що хотіла придбати собаку на одному з інтернет сайтів. Домовилась з продавцем по телефону та перерахувала гроші в сумі 1800 гривень на банківську картку. Після чого продавець на дзвінки не відповідає. Тварину вона так і не отримала.
 
  Так само постраждала і 28-річна жителька Каховського району. Вона перерахувала 12 тисяч гривень за мобільний телефон, який замовила на одному з сайтів. Товар їй досі не надійшов. А житель Білозерського району втратив більше 2 тисяч гривень, які перерахував за будівельні матеріали.
 
  Шановні громадяни! При купівлі товару через Інтернет вас повинна насторожити відсутність номеру телефону та адреси продавця, який пропонує підтримувати контакт лише електронним засобом зв'язку, відсутність фотографії товару та граматичні помилки в самому оголошенні, занадто низька ціна товару.
 
  Запам'ятайте: дешеві товари можуть бути неіснуючими, поганої якості, або ви одержите зовсім іншу річ замість оплаченої. Тож намагайтесь купувати речі лише на офіційно зареєстрованих сайтах. Уважно читайте відгуки про веб-портал. Якщо купуєте річ на сайті інтернет-оголошень, відправляйте гроші лише після того, як отримаєте товар та перевірите його якість. Шановні жителі області! Якщо ви стали жертвами шахрайств, у жодному разі не зволікайте, одразу ж звертайтеся до поліції за номером «102».

 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий