» » Через пташиний грип на Херсонщині утилізують близько 2500 голів птиці

Через пташиний грип на Херсонщині утилізують близько 2500 голів птиці

Автор: Журналіст від 3-12-2016, 17:31
 
Як ми повідомляли раніше, 30 листопада у селі Новоолександрівка Каланчацького району зареєстровано захворювання домашньої птиці на пташиний грип.
 
Падіж птиці від пташиного грипу зафіксовано на 11 приватних подвір'ях. Наразі в селі підлягають утилізації близько 2500 голів птиці. До цих робіт залучено 22 працівники та 5 одиниць техніки, 

Про це поінформувала у четвер, 1 грудня, на прес-конференції в.о. начальника Головного управління Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Наталя Асатурова, повідомляє Укрінформ.

"У нас в селі Новоолександрівка Каланчацького району зареєстровано спалах пташиного грипу. В 11 дворах населеного пункту падіж близько 30 голів птиці. У зв'язку з чим був відібраний матеріал і направлений до наукової лабораторії. Встановлений діагноз - "пташиний грип типу АН5", - розповіла Асатурова.

За її словами, Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при обласній державній адміністрації наразі розпочала виконання плану заходів з локалізації та ліквідації спалаху пташиного грипу в селі Новоолександрівка.

Як зазначила Асатурова, випадків захворювання людей на пташиний грип в даному населеному пункті не зареєстровано.

"Я хочу, у першу чергу, звернутися до населення не піддаватися паніці і дотримуватися елементарних заходів гігієни, обов'язково обмежити контакт домашньої птиці з дикою. Хочу звернутися також до мисливців: повідомляйте, будь ласка, про всі виявлені випадки мертвої птиці. Обов'язково вживати трофеї (підстрелену дику птицю. - Ред.) лише після термічної обробки, не допускати до згодовування домашнім тваринам залишків обробки впольованої птиці, треба спалювати та закопувати їх", - сказала керівник ГУ Держпродспоживслужби в області.
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий
Цитата
  • VASA

  • 3 грудня 2016 18:50
  • Группа: Гости
  • ICQ: {icq}
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
ЗНАКОМАЯ ПЕСНЯ. ЮЛЯ ТИМОШЕНКО-ГРИПП ОДИН,ПОТОМ ВТОРОЙ, ПОТОМ ГАЗ- РОССИЯ. ТАК МОЖЕТ ЭТО РОССИЯ ВИНОВАТА СО СВОИМИ НАНО РАЗРАБОТКАМИ?